ETYKIETY

Firma 8ZERO zajmuje się produkcją etykiet do znakowania produktów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych czystych, tzn. przeznaczonych do zadruku przez Klienta. Produkujemy etykiety papierowe, polipropylenowe, a także inne etykiety na specjalne życzenie. Większość etykiet dostarczana jest w kolorze białym, ale istnieje możliwość dobrania dowolnego koloru przez Klienta. Klej mocny, klej standardowy, a także klej mocny oraz kilkanaście rodzajów dezaktywacji kleju pozwoli bez problemu dobrać etykiety dla Państwa potrzeb.

8zs etykiety szare

Dzięki zaawansowanej technologii spełniamy każde wymagania. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe i duże firmy. Nasze  etykiety cechują się trwałością, a także idealnym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli Państwa firma korzysta z jakichkolwiek rozwiązań dotyczących etykiet jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

OFERTA

Firma 8ZERO zajmuje się produkcją oraz kompleksowym zaopatrzeniem linii produkcyjnych w etykiety do znakowania produktów. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe i duże firmy.  Dostarczamy zarówno etykiety standardowe jak również profilowane pod specyficzne potrzeby.

Produkujemy etykiety oraz taśmy termotransferowe dla firm w całym kraju, a także w razie potrzeb poza granice. Jesteśmy firmą elastyczną, dla której dobro Klienta jest podstawowym priorytetem.

Nasze  etykiety cechują się trwałością, mocnym klejem, a także idealnym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli Państwa firma korzysta z jakichkolwiek rozwiązań dotyczących etykiet jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

TAŚMY

Firma 8ZERO zajmuje się produkcją taśm do znakowania produktów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji taśm termotransferowych TTR. Oferujemy taśmy TT z podkładem wosk, wosk-żywica oraz żywica. Większość taśm dostarczana jest w kolorze czanym, ale istnieje możliwość dobrania koloru przez Klienta.

8zs tasmy szare

Dzięki zaawansowanej technologii spełniamy każde wymagania. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe i duże firmy. Nasze taśmy cechują się trwałością, a także idealnym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli Państwa firma korzysta z jakichkolwiek rozwiązań dotyczących taśm jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!